Політ у подарунок

Кожний раз дивлячись на небо
будуть згадувати про Вас ...

Перший політ монгольф’єра

Повітряна куля Львів

07.10.1811 року

 

Slavsko Spring Fest 3-5 травня 2019 року

Піднятись на вершину – не межа! Пора здійнятися над нею!
 
Славське Карпати кулі
Польоти повітряних куль над гірськолижним курортом Славське!
Хто ж із нас, шановне товариство, не відвідував (і то – не раз, і не два) славетне карпатське селище Славське, перша згадка про яке датується далеким 1483-ім роком?! Славське – добре знане та шановане не тільки на теренах Львівщини, але й далеко за межами нашого краю. Ця колоритна місцевість безпосередньо пов’язана з визвольною боротьбою українського народу, зокрема з опришківським рухом, в тому числі із загоном Олекси Довбуша. І чи не власне цей мальовничий гірськолижний курорт передусім приходить на думку як у завзятого юнацтва, так і у сивочолого панства при згадці про рідні Карпати. Хтось тут не втомлювався милуватися приємно вражаючою будь-якого сезону природою під час легких шпацерів і нелегких походів. Хтось раз по раз вправлявся (файно чи не дуже) у стрімкій їзді на лижвах засніженими гірськими схилами, хтось надавав перевагу санчатам, хтось рушав згори додолу на дзюравій цереті, а хтось і без церети – на своїх двох чи навіть чотирьох кінцівках… При цьому неабияке задоволення, звісно, отримував кожен із нас!
Та навіть якщо Ви вже випробували усі вищезгадані та не згадані місцеві атракції, повірте, зовсім скоро на Вас очікує дуже ладна несподіванка, а саме: суперова, захоплива, романтична та видовищна розвага – приємно вражаючі польоти на обладку повітряної кулі чи то пак бальона. Справа у тім, що відважні повітроплавці здавна теж є частими гостями у Славську і, зрозуміло, у багатьох із них виникало непереборне бажання не тільки піднятися на тутешні гірські вершини та хутко й ефектно з’їхати на нартах, але й здійнятися над могутніми Карпатами високо в небо – пролетіти над дивовижною долиною річки Опір та її правої притоки Славки, над хребтами Бескидів та Горганів, вкритими лісами та полонинами, над схилами гір Тростяна (1235 м над рівнем моря), Ільзи (1066 м), Писаної або Довбушанки (1236 м), Менчела (1014 м), які оточують селище з усіх боків, а також над горою Клива (1069 м), що височить на північ від селища.
І ось, найвправніші та найдосвідченіші пілоти Галицького повітроплавання дружно взялися до справи і зорганізували вишукане свято повітроплавання у рамках традиційного фестивалю «Свято весни» (Slavsko Spring Fest) , що триватиме цьогоріч у Славську від 3-го до 5-го травня і взяти участь у якому та насолодитися його надзвичайно цікавою та насиченою програмою зможе кожен охочий.
Славське.Старт повітряних куль
Так, справжні адепти найдавнішого виду авіації матимуть унікальну можливість здійснити свою чудовну мрію – вповні охопити незрівняну велич місцевих гірських просторів із висоти пташиного польоту, перебуваючи у кошику теплового аеростата. І навіть ті небайдужі, що перебуватимуть у цей час на схилах гір чи на вулицях Славська, без непересічного повітряного шоу теж не залишаться. Погодьмося, вкрай зрідка випадає слушна нагода на власні очі спостерігати тут за поважним льотом бальона, тим паче, рухом кількох бальонів водночас над зеленіючими кронами столітніх дерев та блакитною гладдю звивистих річок – кращих ракурсів для знимкування та фільмування годі й вигадати!
Тож не баріться, а хутчіш плануйте відвідини Славська на початку травня, адже вправні екіпи повітряних куль на чолі з якнайкраще вишколеними пілотами ласкаво запрошують Вас долучитися до яскравого повітроплавного дійства. З питання замовлення польотів під час фестивалю Slavsko Spring Fest прохання звертатися за телефоном: +38(067)3801508