Вільний політ

Оберіть льотну місцину
собі до вподоби

Перший політ монгольф’єра

Повітряна куля Львів

07.10.1811 року

 

Політ у подарунок

Поважні добродії та ладні добродійки!
До Вашої уваги виняткова оферта
Оферта - пропозиція.    Закрити
та файна порада. Зробіть незабутній презент
Презент - подарунок.    Закрити
близькій Вам людині, здійснивши мрію про захопливу мандрівку! Милуйтеся разом українськими краєвидами з обладку ПРАВДИВОЇ ПОВІТРЯНОЇ КУЛІ! Станьте «Лицарем неба», доторкніться до безмежного небесного простору, станьте частиною природи.
Політ над хмарами кщо й існує у світі те, що по-справжньому залишає незабутні враження, так це політ над реальністю. Тільки уявіть собі бодай на хвилину, що Ви перебуваєте між небом і землею, вдихаючи свіже повітря та відкриваючи для себе нові краєвиди. Бажаєте відірватись від землі, відчувши неймовірне щастя? Здійсніть свою мрію або мрію коханої людини.
Сертифікат – це чарівний подарунок для дорогої Вам людини в день її народження чи просто на знак щирої поваги. Подарунковий сертифікат надає можливість його власнику взяти зі собою на бальон
Бальон - повітряна куля.    Закрити
компанію від одного до трьох осіб.
 
По завершенні повітряної подорожі на адептів
Адепт - (лат. adeptus, буквально - той, що досяг) той, кому відкрито таємниці якого-небудь вчення.    Закрити
повітроплавання чекають чудові сюрпризи. Небо відкрите для Вас.
Зв’яжіться з нами і дізнайтеся більше про отримання подарункового сертифікату. Кваліфіковані спеціалісти допоможуть Вам із вибором дня, місця дефіляди
Дефіляда - парад, подія, захід.    Закрити
, а також нададуть професійну допомогу новачкам. Будьте певні, Ви не забудете цього ніколи. Не втрачайте нагоди здійснити нездійсненне, те, про що пам’ятатимете все життя. Бажаємо чарівних польотів і неймовірних вражень.
Щоразу дивлячись на небо, будуть згадувати про Вас...